Kryolan Airbrush ile Tuval Bedenler

Dünyada makyaj sanatçıları arasında en son trend airbrush tekniği ile yüz ve vücut makyajını başarıyla uygulayan birkaç profesyonel makyaj sanatçısından biri olan Jos Brands, geçen hafta Kryolan Profesyonel Makyaj Ürünleri' nin Türkiye Temsilcisi İnanır Group' un davetlisi olarak İstanbul' daydı.

Profesyonel makyajda dünya lideri Kryolan Profesyonel Makyaj Ürünleri' nin takım lideri olan ünlü vizajist Jos Brands yönetimindeki 1. İSTANBUL KRYOLAN WORKSHOP, 26-27.Eylül.2009 tarihleri arasında Kryolan Türkiye Temsilcisi İnanır Group tarafından Legend Hotel'de organize edildi.

Profesyonel makyaj sanatçıları, TV kanalları makyaj sanatçıları, estetisyenler, tiyatro-sinema makyaj sanatçıları ve prodüksiyon firmalarının katıldığı workshop' da Jos Brands' in eğitimleri yanında zengin sahne showları da tüm katılımcılar tarafından büyük alkış aldı.

Makyajda son trendler ve teknolojik yenilikler, gelin ve moda makyaj teknikleri, high definition makyaj ve air brush (püskürtme tabanca) tekniği ile yüz ve vücut boyama teknikleri üzerine Jos Brands tarafından gerçekleştirilen bilgilendirme ve uygulamaların yer aldığı Kryolan Workshop' da, özellikle Brands' in airbrush tekniği kullanarak model üzerinde gerçekleştirdiği tüm yüz ve vücut uygulamaları workshop' a büyük bir görsel show ve renk kattı.

Resimleri görüntülemek için üzerine tıklayınız.

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat